خانه / ملی و بین المللی / پزشکیان: اگر سپاه نبود، کشور را ۱۰۰ بار تکه تکه کرده بودند

پزشکیان: اگر سپاه نبود، کشور را ۱۰۰ بار تکه تکه کرده بودند

پزشکیان: اگر سپاه نبود، کشور را ۱۰۰ بار تکه تکه کرده بودند

سفیرتنگستان: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر سپاه نبود، کشور را تاکنون ۱۰۰ بار تکه تکه کرده بودند، باید قدردان نهادی باشیم که از کشور و عزت‌مان دفاع می‌کند.

به گزارش«سفیرتنگستان» مسعود پزشکیان در شورای اداری استان اظهار کرد: در خصوص مسائل استان تمام موضوعات را حجت الاسلام آل هاشم فرمودند و دیگر نیازی به حرف‌های ما نیست، نباید حرف اضافی بزنیم.

وی با اشاره به سخنان تهدیدآمیز ترامپ علیه ایران، بیان کرد: سخنان تهدیدآمیز دشمنان، ما را به سمت وحدت و همدلی سوق می‌دهد، آنان ایران آزاد و مستقل را قبول ندارند.

وی افزود: باید اختلافات را جمع کنیم و مقابل دشمن با صدای واحد و گوش به فرمان رهبری باشیم تا کشورمان آباد شود.

پزشکیان با اشاره به تاخیر یک ساعته در آغاز جلسه‌ی شورای اداری، گفت: متاسفانه عادت شده است که مدیران یک ساعت معطل می‌نشینند تا یک ساعت بعد فرد دیگری بیاید، حضرت علی (ع) در نهج البلاغه نیز به نظم و ترتیب و وحدت تاکید کرده است.

نماینده‌ی مردم تبریز، اسکو و آذرشهر خاطرنشان کرد: همه‌ی ما باید برای رسیدن به اتحاد، کوتاه بیاییم، نباید به هر بهانه‌ای علیه هم پرونده بسازیم، به هر بهانه‌ای همدیگر را کنار نزنیم، همه‌ی ما از این آب و خاک هستیم و همه‌ی‌مان عیب داریم.

وی ادامه داد: باید نسبت به موضوعات مختلف علم داشته و با حفظ وحدت پیش رویم و این چنین مشکلات پیش‌رو رفع می‌شود.

پزشکیان خواستار کمک دولت به برگزاری بهتر رویداد “تبریز ۲۰۱۸” شد و گفت: دولت باید با تمام وجود پای کار آمده و کمک کند تا تبریز را آن طور که برازنده است، به میهمانان عرضه کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شایسته است کشورمان را به شکلی که برازنده اسلام و ماست، بسازیم و نشان دهیم که بالاترین، برترین و بهترین هستیم.منبع ایسنا.

درباره ی admin

همچنین ببینید

انفجاری جدید در نفتکش ایرانی

انفجاری جدید در نفتکش ایرانی سفیرتنگستان/ سخنگوی کمیته اضطرار شرکت ملی نفتکش ایران گفت: با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.