خانه / شهرستان تنگستان و استان بوشهر / مردم شهر دلوار از نبود خدمات پلیس+۱۰ رنج می رند

مردم شهر دلوار از نبود خدمات پلیس+۱۰ رنج می رند

مردم شهر دلوار از نبود خدمات پلیس+۱۰ رنج می رند

سفیر تنگستان: عدم مستقر شدن خدمات پلیس+۱۰ درشهر دلوار به معضلی بزرگ تبدیل شده است.

به گزارش سفیر تنگستان: بخش دلوار با قریب بیش از ۲۵ هزارنفر جمعیت از کمبود دفتر پلیس + ۱۰ رنج می‌برند به گونه‌ای که بخش دلوار به عنوان بیشترین تعداد یعنی ۴۱ روستا در شهرستان و به لحاظ وسعت و جمعیت هیچ گونه خدمات دهی پلیس+ ۱۰ برخوردار نیست و مراجعات بیش از حد مردم به این دفاتر در بیرون این بخش به شهرستان یا استان و فاصله ۳۵ کیلومتری این شهر به این دفاتر موجب ایجاد نارضایتی در میان شهروندان دلواری شده است.

یک شهروند دلواری در این ‌باره به خبرنگار سپاس گفت: بخش دلوار با این همه پیشینه تاریخی و فرهنگی در کشور و بعد از چندین سال از شهر شدن از داشتن یک دفتر پلیس+۱۰ برخوردار نیستیم.

یک شهروند دیگر نیز به خبرنگار سپاس گفت: ما باید برای تعویض یک کارت یا مشکلات یارانه فاصله ۳۵ کیلومتری طی کنیم و حتی خطرات ناشی از این معضل را باید متحمل شویم و در این باره مراجعات زیادی به مسئولان داشته ایم اما هنوز نتیجه ای دریافت نشده است.

بنابر گزارشات مردمی، تعدادی از شهروندان دلواری متقاضی ایجاد دفتر پلیس+۱۰ در این منطقه هستند که تاکنون موفق به گرفتن مجوز  نشده اند.

بخش دلوار با وجود تمامی ظرفیت ها و پتانسیل هایش به عنوان دیار سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری شناخته شده و هم اکنون از دفتر خدمات الکترونیک پلیس محروم است.

بنابراین مردم دلوار باید تا چه وقت منتظر ارائه چنین خدماتی در بخش باشند و به کدام دلیل مردم شهر و بخش دلوار حق استفاده از ابتدائی ترین خدمات الکترونیکی را ندارند؟

منبع سپاس.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پایان چشم‌انتظاری مادر شهید «حمید انبارکی»

پایان چشم‌انتظاری مادر شهید «حمید انبارکی» سفیر تنگستان/ پس از ۲۹ سال چشم‌انتظاری خبر تفحص …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.