خانه / شهرستان تنگستان و استان بوشهر / پایان چشم‌انتظاری مادر شهید «حمید انبارکی»

پایان چشم‌انتظاری مادر شهید «حمید انبارکی»

پایان چشم‌انتظاری مادر شهید «حمید انبارکی»
سفیر تنگستان/ پس از ۲۹ سال چشم‌انتظاری خبر تفحص و پیدا شدن پیکر مطهر شهید والامقام «حمید انبارکی» از شهرستان تنگستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به مادر این شهید والامقام تقدیم شد.

پایان چشم‌انتظاری مادر شهید «حمید انبارکی»

به گزارش سفیر تنگستان، با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی صبح امروز و پس از ۲۹ سال چشم‌انتظاری خبر پیدا شدن پیکر شهید «حمید انبارکی» از زبان امام‌جمعه شهر اهرم به مادر این شهید عزیز داده شد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید بوشهر در این مراسم گفت: پیکر شهید حمید انبارکی با اعلام کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و با آزمایش DNA شناسایی‌شده است و صبح روز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه مراسم استقبال با حضور نماینده معزز ولی‌فقیه در استان، استاندار بوشهر، مسئولین استانی، خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و مردم شهیدپرور در فرودگاه بوشهر برگزار می‌شود.
سید محسن موسوی افزود: این شهید والامقام در سال ۶۷ و در ناوتیپ امیر المومنین عضویت داشتند و در عملیات بازپس‌گیری جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شد و با تلاش کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص شده است.
گفتنی است شهید حمید انبارکی در سال ۱۳۵۱ و در روستای انبارک شهرستان تنگستان متولدشده و در دوران دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل و در سن ۱۶ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان خبر داد: راننده متواری عامل مرگ کودک افغان توسط پلیس دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان خبر داد: راننده متواری عامل مرگ کودک افغان توسط پلیس دستگیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.